Gezocht: Nieuwe voorzitter voor Sien

Ik ben anders net als jijJij bent anders net als ik
Afbeelding bij het artikel Gezocht: Nieuwe voorzitter voor Sien

Ben jij onze nieuwe voorzitter?

Vind jij het leuk om samen te werken in een team, neem je gemakkelijk het initiatief en wil je graag een betekenisvolle vrijwilligersfunctie vervullen? Dan is de functie van voorzitter van het bestuur van onze belangenvereniging iets voor jou!

Wij zetten ons samen met duizenden leden en vrijwilligers in voor een samenleving waar mensen met een verstandelijke beperking kunnen meedoen en waar aandacht is voor hun verwanten.

Als voorzitter ben je de spil van ons bestuur en geef je richting aan onze vereniging. Ben je geïnteresseerd en wil je meer informatie horen? Bekijk dan onze video en wie weet drinken we binnenkort een kopje koffie samen.

Word jij de nieuwe voorzitter van Sien? - YouTube

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor de maandelijkse nieuwsbrief!