Gezocht: Nieuwe voorzitter voor Sien

Ik ben anders net als jijJij bent anders net als ik
Afbeelding bij het artikel Gezocht: Nieuwe voorzitter voor Sien

Voorzitter gezocht!

Draag jij onze nieuwe voorzitter aan? Dan krijg jij van ons een diner voor twee in een restaurant waar mensen met beperking werken!
We zoeken iemand die het leuk vindt om samen te werken in een team, gemakkelijk het initiatief neemt en graag een betekenisvolle vrijwilligersfunctie vervult. Kortom: we zijn op zoek naar de nieuwe voorzitter van het bestuur van onze belangenvereniging! 

Wij zetten ons samen met duizenden leden en vrijwilligers in voor een samenleving waar mensen met een verstandelijke beperking kunnen meedoen en waar aandacht is voor hun verwanten. Als voorzitter ben je de spil van ons bestuur en geef je richting aan onze vereniging. In het onderstaande filmpje vertellen we je graag meer over de functie. Ben je ge├»nteresseerd? Neem dan contact met ons op. Bel 030 - 236 37 38  of mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. onder vermelding van: Voorzitter. 

Op de hoogte blijven?

Meld je aan voor de maandelijkse nieuwsbrief!